Preloader

IMIrevieve dla salonów piękności i gabinetów medycyny estetycznej

Branża beauty jest wyjątkowo wymagająca, tylko te podmioty, które wystarczająco dynamicznie będą uzupełniać swój portfel maszyn osiągną sukces. Prędkość zmian w parku maszyn jest uzależniona od intensywnie zmieniających się potrzeb klientów oraz rynku, który nieustannie ewoluuje tworząc zapotrzebowanie na coraz to nowe usługi. Nie pozostawaj w tyle i zostań liderem rynku z IMIrevieve!

zaskocz

Dostarcz klientom nieoczekiwanego!

Zastanów się ilu z Twoich klientów marzy o perfekcyjnej sylwetce, pozbyciu się zbędnych fałd tłuszczu lub zbudowaniu efektownej masy mięśniowej? Już dziś możesz im to dostarczyć! Co ważniejsze – bez istotnego zaangażowania czasu – w wypadku IMIrevieve FMS rekomendujemy jeden zabieg tygodniowo o długości 30 minut. Gwarantujemy skuteczność i popieramy ją wynikami badań! IMIrevieve już dziś może zrewolucjonizować Twój binzes i dostarczyć mu nowych klientów!

Badania i certyfikaty

Technologia IMIrevieve została wielokrotnie przetestowana i posiada wszystkie potrzebne certyfikaty by służyć w Twoim biznesie – między innymi certyfikat FDA, CE oraz potwierdzone badania kliniczne, Urządzenie jest bezpieczne i skuteczne – co przed podjęciem decyzji będziesz mógł sam sprawdzić i przetestować.

uscisk-dloni

Stawiamy na partnerstwo

IMIrevieve to nie tylko unikatowa, nowoczesna technologia. Decydując się na współpracę z nami, decydujesz się na partnerstwo. Przed podjęciem decyzji o zakupie, będziesz mógł przetestować działania maszyny na sobie, by sprawdzić jej efektywność. Poza tym pomagamy o otrzymaniu finansowania inwestycji w postaci leasingów i kredytów. Co najważniejsze - przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników w korzystaniu z IMIrevieve FMS i Smart EMS oraz damy Ci możliwość nielimitowanych konsultacji z naszym expertem.

Wsparcie marketingowe

Decydując się na zakup IMIrevieve otrzymujesz również pełne wsparcie marketingowe z naszej strony. Doradzimy Ci jak pozycjonować cenowo usługi, które będziesz mógł wykonać naszymi maszynami oraz dostarczymy Ci strategię jak je sprzedawać. Będziemy do Twojej dyspozycji i będziemy wspierać Cię w każdym aspekcie związanym ze sprzedażą usług.

marketing

Skontaktuj się z nami – poznaj szczegóły oferty

logo-white

IMIrevieve to marka dostarczającą innowacyjnej technologii dla biznesu salonów piękności i medycyny estetycznej, oraz siłowni, fizjoterapeutów i trenerów personalnych.

Zapisz się do Newslettera

© 2021 IMIrevieve. All Rights Reserved

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia od IMIrevieve.