Preloader

Dla trenerów

Dostosuj się do obecnej sytuacji na rynku, wznieś swój biznes na wyższy poziom i uzyskaj uznanie i satysfakcję swoich klientów. Wdróż w swoją działalność najnowszą technologię i zostań liderem na rynku trenerów personalnych.

Technologia oferowana przez IMIrevieve pozwoli Ci przeprowadzać skuteczne treningi, które Twoi klienci będą polecać swoim znajomym – jednak przede wszystkim jest to technologia, która pozwoli Ci dostarczyć swoim klientom, tego czego aktualnie oczekuje rynek – szybkich efektów przy minimalnym zaangażowaniu czasu.

Poznaj lepiej nasze rozwiązania:

Wsparcie na całym polu

Decydując się na IMIrevieve dostaniesz od nas pełne wsparcie w zakresie marketingu. Wskażemy Ci jak pozycjonować cenowo usługi, które będziesz mógł wykonać naszymi maszynami oraz dostarczymy Ci strategię jak pozyskiwać klientów. Będziemy w każdej chwili służyć Ci radą i wspierać Cię na każdym kroku Twojej działalności.

Sprawdź sam

W IMIreveive stawiamy na partnerstwo. Przed podjęciem decyzji o zakupie, będziesz mógł przetestować działania maszyny na sobie, by sprawdzić jej efektywność. Poza tym pomagamy o otrzymaniu finansowania inwestycji w postaci leasingów i kredytów. Co najważniejsze - przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników w korzystaniu z IMIrevieve FMS i Smart EMS oraz damy Ci możliwość nielimitowanych konsultacji z naszym expertem.

Skontaktuj się z nami – poznaj szczegóły oferty

logo-white

IMIrevieve to marka dostarczającą innowacyjnej technologii dla biznesu salonów piękności i medycyny estetycznej, oraz siłowni, fizjoterapeutów i trenerów personalnych.

Zapisz się do Newslettera

© 2021 IMIrevieve. All Rights Reserved

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia od IMIrevieve.