Preloader

IMIrevieve Smart EMS

IMIrevieve Smart EMS to urządzenie, które zmaksymalizuje efekty każdego treningu! Jego głównym celem jest stymulacja mięśni za pomocą wysłania niskiego/średniego prądu impulsowego do głównych grup mięśniowych za pomocą 20 elektrod umieszczonym w kombinezonie IMIrevieve Smart EMS. Z pomocą tego urządzenia, będziesz w stanie dostarczyć swoim klientom personalizowane treningi dostosowane do ich potrzeb - a co ważniejsze - na bieżąco monitorujące ich postępy!

Maksymalna efektywność!

IMIrevieve Smart EMS to kombinezon treningowy wyposażony w najnowocześniejszą technologię, która pozwala wykorzystać każdą sekundę treningu w maksymalnie efektywny sposób. Urządzenie perfekcyjnie przylega do ciała i stymuluje mięśnie poprzez wysyłanie niskiego lub średniego prądu impulsywnego do głównych grup mięśniowych za pomocą aż 20 elektrod, co pozwala osiągać cele treningowe, które dotychczas pozostawały jedynie w granicy marzeń. Dzięki jednostce STAND do urządzenia można podpiąć jednocześnie aż 6 klientów, tworząc w ten sposób unikalne i spersonalizowane treningi, których efekty możesz śledzić na bieżąco na wyświetlaczu Twojego urządzenia, które jest w pełni integralne z aplikacją zdrowie w Twoim Iphonie oraz Google Wear! IMIrevieve Smart EMS posiada certyfikat FDA, CE i potwierdzone klinicznie rezultaty.

Trening EMS

Trening z wykorzystaniem IMIrevieve SMART EMS to trening całego ciała. Urządzenie wysyła impulsy elektryczne, które są przekazywane do ciała przez 20 elektrod w kombinezonie treningowym, powodując jego skurcze. Kombinezon może znacząco podnieść efektywność szkolenia. Trening z użyciem kombinezonu IMIrevieve SMART EMS przez 20 minut pozwala osiągnąć taki sam rezultat jak trening z normalnym sprzętem od 1 do 2 godzin. Niezależnie od wieku, płci i poziomu doświadczenia w szkoleniu kombinezon IMIrevieve SMART EMS jest idealnym wyborem.

Trening dostosowany do sytuacji

Treningi EMS mają kolejny wielki atut – perfekcyjnie nadają się do przywracania formy osobom, które przeszły zakażenie chorobą COVID 19 - tak zwanym ozdrowieńcom, ponieważ istnieje możliwość przeprowadzenia treningu, którego efekty na bieżąco będzie śledzić ekspert centrum medycznego IMIcare. Kolejną możliwością wykorzystania kombinezonu IMIrevieve smart EMS jest możliwość prowadzenia rehabilitacji u chorych na nadciśnienie, cukrzyce czy też osób po zawale lub udarze. Trening pod okiem eksperta jest w pełni bezpieczny, gdyż jest on prowadzony przez osoby z ogromną wiedzą oraz korzysta z najnowszej technologii, jaką posiada w sobie kombinezon IMIrevieve.

Ogromny wpływ na zdrowie

Efekty prowadzonych od wielu lat badań nad technologią EMS można podsumować jednym, krótkim zdaniem – to samo zdrowie! Z przeprowadzonych ostatnio badań na grupie osób chorych na niewydolność serca, jasno wynika, że pobór tlenu po zakończeniu okresu trenowania wzrósł nawet o 96% przy najwyższej intensywności wysiłku a ciśnienie rozkurczowe krwi znacząco zostało obniżone! Ale to nie wszystko! Regularny trening w technologii EMS to dodatkowe plus – przede wszystkim znaczna poprawa samopoczucia, zaoszczędzony czas (trening trwa tylko 30minut!), szybka poprawa sylwetki (wystarczy miesiąc by zobaczyć znaczną zmianę!) i co ważne dla osób starszych lub cierpiących na różnorakie schorzenia – trening EMS nie obciąża stawów co znacznie zmniejsza ryzyko jakichkolwiek kontuzji!

Zalety

APLIKACJA

Preinstalowana aplikacja pozwalająca na podłączenie 1 ~ 6 klientów w tym samym czasie

INDYWIDUALNOŚĆ

Dostosowanie siły treningu indywidualnie dla każdego z klientów

BEZPIECZEŃSTWO

Niska częstotliwość - bezpieczeństwo.

DŁUGA PRACA

1500mAh akumulator litowy zapewniająca długą pracę baterii

SWOBODA RUCHU

Brak przewodów - ćwiczenia fitness nie są ograniczone

PROGRAM ONLINE

Program szkoleniowy online

KOMFORT

Brak bólu, kłucia

BEZ WODY

Nie ma potrzeby zraszania wodą

Przeciwwskazania

Czy możesz proponować swoim klientom trening EMS bez ograniczeń? Nie – istnieją pewne przeciwwskazania, które eliminują potencjalnych klientów ze skorzystania z tej dobrodziejskiej technologii – ważne by mieć to na uwadze i edukować. Z technologii oferowanej przez IMIrevieve nie mogą skorzystać:

  • Kobiety w ciąży,
  • Osoby z rozrusznikiem serca,
  • Osoby posiadające choroby nowotworowe

Jeżeli spotkasz się z sytuacją, w której Twój potencjalny klient nie będzie pewny czy może skorzystać z dobrodziejstw tego treningu – zawsze rekomenduj mu, by skonsultował to ze swoim lekarzem – to najlepsze rozwiązanie!

Skontaktuj się z nami – poznaj szczegóły oferty

logo-white

IMIrevieve to marka dostarczającą innowacyjnej technologii dla biznesu salonów piękności i medycyny estetycznej, oraz siłowni, fizjoterapeutów i trenerów personalnych.

Zapisz się do Newslettera

© 2021 IMIrevieve. All Rights Reserved

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia od IMIrevieve.