Preloader

IMIrevieve dla siłowni

Rynek fitness ulega nieustannej zmianie! Pandemia Covid 19 jest jedną z największych determinant przyszłego wyglądu całej kategorii placówek sportowych! Zadbaj już dziś by zostać liderem na rynku i zaopatrz się w rozwiązania IMIrevieve!

silownia

Rozwiązanie dostosowane do sytuacji

Pandemia COVID 19 nie tylko aktualnie blokuje działanie rynku, ale i znacząco wpłynie na jego przyszły wygląd. Spora część z Twoich klientów pomimo utrzymania maksymalnego reżimu sanitarnego będzie obawiać się treningów w jednym pomieszczeniu z wieloma osobami. Do tej sytuacji perfekcyjnie pasuje IMIrevieve, który pozwala Ci dywersyfikować swoje usługi tworząc treningi w zamkniętych pomieszczeniach dla jednej osoby, przy zachowaniu bardzo wysokiej marżowości. Rozszerz swój portfel usług i bądź gotowy na zmiany na rynku!

Powiększ grono klientów!

Kolejnym atutem IMIrevieve jest możliwość pozyskania dla Twojej działalności innego, nowego typu klienta. Z naszymi maszynami będziesz mógł dotrzeć do osób, które niekoniecznie są w stanie pojawiać się na siłowni parę razy w tygodniu, ponieważ ich intensywny tryb życia na to nie pozwala. IMIrevieve FMS to tylko jeden trening tygodniowo o długości 30 minut, a IMIrevieve SMART EMS pozwala na osiągnięcie efektów dwu godzinnego treningu w tylko 30 minut. Zastanów się jak wielu potencjalnych klientów rezygnuje z siłowni z powodu zbyt napiętego harmonogramu i potrzeby zaangażowania sporej ilości czasu.

silownia-grupa
uscisk-dloni

Stawiamy na partnerstwo

IMIrevieve to nie tylko unikatowa, nowoczesna technologia. Decydując się na współpracę z nami, decydujesz się na partnerstwo. Przed podjęciem decyzji o zakupie, będziesz mógł przetestować działania maszyny na sobie, by sprawdzić jej efektywność. Poza tym pomagamy o otrzymaniu finansowania inwestycji w postaci leasingów i kredytów. Co najważniejsze - przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników w korzystaniu z IMIrevieve FMS i Smart EMS oraz damy Ci możliwość nielimitowanych konsultacji z naszym expertem.

Wsparcie marketingowe

Decydując się na zakup IMIrevieve otrzymujesz również pełne wsparcie marketingowe z naszej strony. Doradzimy Ci jak pozycjonować cenowo usługi, które będziesz mógł wykonać naszymi maszynami oraz dostarczymy Ci strategię jak je sprzedawać. Będziemy do Twojej dyspozycji i będziemy wspierać Cię w każdym aspekcie związanym ze sprzedażą usług.

marketing

Skontaktuj się z nami – poznaj szczegóły oferty

logo-white

IMIrevieve to marka dostarczającą innowacyjnej technologii dla biznesu salonów piękności i medycyny estetycznej, oraz siłowni, fizjoterapeutów i trenerów personalnych.

Zapisz się do Newslettera

© 2021 IMIrevieve. All Rights Reserved

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia od IMIrevieve.