Preloader

IMIrevieve FMS

IMIrevieve FMS to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu medycznym, jednak bardzo szybko się okazało, że jego zastosowanie może być znacznie szersze! Poprzez wykorzystaną w nim technologię bezboleśnie i bezdotykowo jest w stanie redukować tkankę tłuszczową i budować masę mięśniowa, a zabieg o długości 30 minut przynosi porównywalne efekty do 30 dni ćwiczeń na siłowni!

Potężna zmiana sylwetki!

IMIrevieve to nowoczesna technologia powołana do służby w medycynie rehabilitacyjnej, której możliwości zdumiewają i pozwalają adaptować ją do całej branży estetycznej powiązanej z gabinetami piękności i klubami fitness. IMIrevieve FMS to urządzenie posiadające dwie głowice, generujące pole elektromagnetyczne o zmiennej częstotliwości i mocy, którym możemy sterować za pomocą intuicyjnego interfejsu i ekranu dotykowego, który pozwala dostosować szeroki wachlarz możliwości urządzenia do bardzo precyzyjnych i indywidualnych potrzeb Twojego klienta. Zabiegi redukują tkankę tłuszczową, zmniejszają obwód talii i pasa, zwiększają masę mięśni, nakręcają metabolizm i sprawnie oraz szybko poprawiają sylwetkę. Jeden 30 minutowy zabieg jest warty mniej więcej tyle co 20 000 powtórzeń danego ćwiczenia!

Technologia

Urządzenie IMIrevieve wykorzystuje technologię FMS (Functional Magnetic Stimulation), która poprzez pole elektromagnetyczne pobudza neuron ruchowy mięśni szkieletowych i aktywuje lipolizę tkanki tłuszczowej. Pobudzenie mięśni do skurczu prowadzi do ich wzmocnienia i przebudowy. W czasie serii zabiegów praca wykonywana przez mięśnie jest bardzo intensywna gdyż urządzenie wywołuje skurcze supramaksymalne w programowanych cyklach dostosowanych do oczekiwanych rezultatów. IMIrevieve wyposażone jest w tryb profesjonalny umożliwiający sterowanie zarówno częstotliwością jak i energią skurczu.

W praktyce

Trening z wykorzystaniem IMIrevieve polega na umieszczeniu jednej lub dwóch głowic na wybranym obszarze ciała takim jak brzuch, ramiona przód i tył, uda przód i tył lub pośladki. Trening wykonywany jest w pozycji leżącej w odpoczynku. W trakcie treningu stymulacja powoduje wzmocnienie i przebudowę mięśni oraz intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Seria 4 do 6 treningów jest przeprowadzona indywidualnie w bezpiecznym i komfortowym pomieszczeniu pod nadzorem trenera personalnego lub fizjoterapeuty.

Relaks

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Odbywa się w komfortowych warunkach w pozycji leżącej. Podczas 30 minutowego zabiegu, możesz się zrelaksować i odpocząć po intensywnym dniu zapominając o wszystkich wyzwaniach dnia codziennego! Pozwól sobie na lepszą sylwetkę!

Poznaj założyciela IMIrevieve

Dr hab.nauk med. Mieczyslaw Pasowicz Lekarz posiadający duże doświadczenie w zarządzaniu podmiotami leczniczymi oraz we wdrażaniu projektów finansowanych z UE , badań klinicznych oraz innowacyjnych technologii. Przez blisko 20 lat był dyrektorem naczelnym Szpitala im.Jana Pawła II w Krakowie, który całkowicie przebudował i unowocześnił . Wykonał i wdrożył wiele nowych metod diagnostycznych i leczniczych w Polsce w tym diagnostykę tętnic wieńcowych przy użyciu wielorzędowego tomografu komputerowego ( rok 2000) oraz koordynował z ramienia małopolskiej Kasy Chorych (1999) program leczenia ostrego zawału serca przy pomocy angioplastyki wieńcowej. Posiada wieloletnie doświadczenie dydaktyczne jako nauczyciel akademicki UJ i KAFM oraz znaczny dorobek naukowy - index Hirscha 21. Od wielu lat zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób sercowo-naczyniowych w tym problematyką procesów starzenia oraz diagnostyki i profilaktyki chorób cywilizacyjnych oraz związanych z wiekiem. W ostatnim czasie poza leczeniem pacjentów i zarządzaniem jego zainteresowania obejmują obszar medycyny fizykalnej związanej z zastosowaniem terapeutycznym ultradźwięków, fal radiowych, pola magnetycznego oraz oddziaływania wodoru na procesy zapalne i usuwania wolnych rodników. Założyciel Instytutu Medycyny Innowacyjnej oraz Medical Beauty Academy i Centrum Medycznego IMIcare.

Poznaj efekty

IMIrevieve to nie tylko nowoczesna technologia – to również efekty potwierdzone podczas setek treningów i zabiegów, które przeprowadzaliśmy. To one w najlepszy sposób potwierdzają skuteczność naszych urządzeń.

Poznaj specyfikację techniczną

– głowice generują pole elektromagnetyczne, które powoduje skurcze mięśni na obszarze, w którym umieszczone są głowice – głowice korzystają z systemu chłodzenia Air-Cooling, której jest najwyższej klasy systemem chłodzenia dostępnym rynku

– głowice umieszczamy na docelowej powierzchni takiej jak: mięśnie brzucha, uda, czy pośladki i odpowiednio je unieruchamiamy przy pomocy specjalnych pasów. Pobudzenie neuronu ruchowego mięśni szkieletowych oraz uwalnianie noradrenaliny wpływa na lipolizę tkanki tłuszczowej poprzez uwalnianie dużej ilości wolnych kwasów tłuszczowych podobnie jak podczas treningu. Spalanie tkanki tłuszczowej jest zależne od parametrów ustawień dla danej osoby

Typ: IMIrevieve
Technologia: FMS (Functional Muscle Stimulation)
Regulacja intensywności: 1-100%
System chłodzenia: Air-Cooled
Tryb sportowy: 6 trybów
Tryb profesjonalny: regulacja manualna częstotliwości i mocy
Częstotliwość impulsów: 1-150HZ
Szerokość pulsu: 200ms
Tesla: 0,3-2,1
Aktualny kształt fali: Symetryczny przebieg dwufazowy

– Różne procedury dla mężczyzn i kobiet do wyboru na poszczególne partie ciała;
– 6 trybów leczenia (5 trybów automatycznych + 1 tryb ręczny, zwany również trybem profesjonalnym)
– Tryb profesjonalny pozwala na samodzielną regulację częstotliwości i energii skurczu co znajduje zastosowanie w rehabilitacji u pacjentów z osłabieniem siły mięśniowej lub zchorzeniami neurologicznymi

Skontaktuj się z nami – poznaj szczegóły oferty

logo-white

IMIrevieve to marka dostarczającą innowacyjnej technologii dla biznesu salonów piękności i medycyny estetycznej, oraz siłowni, fizjoterapeutów i trenerów personalnych.

Zapisz się do Newslettera

© 2021 IMIrevieve. All Rights Reserved

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia od IMIrevieve.