Preloader

PERFEKCYJNE CIAŁO BEZ ŻADNYCH ĆWICZŃ

Poznaj IMIrevieve i jego działanie

Szukasz rozwiązania, które raz na zawsze pomoże Ci pozbyć się zbędnych centymetrów tłuszczu oraz wzmocni Twoje mięśnie? Szukasz możliwości spalenia zbędnych kilogramów bez spędzenia dziesiątek godzin pełnych ciężkiej pracy na siłowni? IMIrevieve to rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Twoją sylwetkę i Twoje całe życie! Pożegnaj się z nadmiarem tłuszczu!

Wykorzystanie HIT-EMT

HI-EMT (High-Intensity Electromagnetic Muscle Trainer) to technologia, która jest stosowana w medycynie estetycznej. Wykorzystuje skoncentrowane pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności i opierającej się na zasadzie indukcji elektromagnetycznej.

Nieinwazyjne pole elektromagnetyczne

Pole elektromagnetyczne przechodzi nieinwazyjnie przez organizm i współdziała z neuronami ruchowymi, które następnie wyzwalają skurcze mięśni nadmaksymalnych ze względu na potencjał działania. Narażenie mięśni na te skurcze prowadzi do ich wzmocnienia.

Podwójne działanie

HI-EMT to nieinwazyjna technologia medyczna, która służy do wzmacniania mięśni i redukcji tłuszczu poprzez interakcję pola magnetycznego z tkanką pacjenta. W medycynie estetycznej HI-EMT stosuje się jako nieinwazyjne kształtowanie sylwetki.

Stymulacja powoduje odbudowę tkanki mięśniowej, co zapewnia silniejsze i jędrniejsze ciało. Pacjenci osiągają takie same efekty po CircSlim Fit, jak po treningu o wysokiej intensywności.

SESJA IMIrevieve

Twój trening odbywa się w specjalnym pomieszczeniu, w którym znajdujesz się wyłącznie Ty i przeprowadzający zabieg trener personalny bądź fizjoterapeuta. Trening odbywa się w pozycji leżacej co pozwala na odpoczynek. Jednocześnie jedna lub dwie głowice IMI Revieve stymulują wybrany obszar Twojego działa - brzuch, ramiona, uda czy pośladki, powodując wzmocnienie i przebudowę mięśni oraz intensywne spalanie tkanki tłuszczowej.

Funkcje urządzenia

- różne programy intensywności dostępne dla poszczególnych partii ciała

- 6 trybów leczenia (5 trybów automatycznych + 1 tryb ręczny, zwany również trybem profesjonalnym)

- 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych podczas jednej sesji

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu IMIrevieve?

Podwójne działanie

IMIrevieve ma podwójne działanie. Jednocześnie spala tłuszcz i buduje mięśnie, co jest kluczem do zdrowej sylwetki!

Komfort

Zabieg odbywa się w komfortowy sposób w specjalnym pomieszczeniu. Możesz się zrelaksować leżąc, podczas gdy certyfikowany trener personalny lub fizjoterapeuta będzie przeprowadzał zabieg.

Intensywność

Podczas jednego zabiegu urządzenie prowokuje aż 20 000 skurczów mięśni, co jest zbliżonym poziomem, do tego, który można osiągnąć przez cały miesiąc ćwiczeń na siłowni!

Szybkość

Jeden zabieg trwa tylko 30 minut. Żeby wprowadzić do swojej sylwetki zauważalne i satysfakcjonujące zmiany – potrzebne są cztery zabiegi!

Bezpieczeństwo

Zabieg IMIrevieve jest w pełni bezpieczny, odbywa się w komfortowych i sterylnych warunkach przez certyfikowanego trenera personalnego lub fizjoterapeutę.

IMIrevieve to sprawdzona inwestycja

Urządzenie IMIrevieve świetnie sprawdzi się w salonach SPA, centrach handlowych, klinikach piękności oraz siłowniach.

od XXXX zł

Opinie osób po terapii
IMIrevieve

Poznaj opinie osób, które skorzystały z zabiegu IMIrevieve i zmieniły swoją sylwetkę w niecały miesiąc!

„Efekt jest zdumiewający! Szczerze z całego serca polecam”
Monika
„Zauważyłam aż 8 centymetrów mniej w tali. Myślę, że to dobry wynik”
Paulina

Metamorfozy
IMIrevieve

Zobacz jak zabiegi IMIrevieve odmieniły sylwetki, zmieniając proporcje ciała poprzez pozbycie się zbędnych kilogramów tłuszczu i budowę oraz wzmocnienie mięśni.

Media o IMIrevieve

Onet.pl

"Nullam scelerisque sem ex, eu pellentesque odio porta eget. Praesent a arcu viverra, vehicula dolor eget, vulputate metus."

Zobacz
Interia.pl

"Nullam scelerisque sem ex, eu pellentesque odio porta eget. Praesent a arcu viverra, vehicula dolor eget, vulputate metus."

Zobacz
WP.pl

"Nullam scelerisque sem ex, eu pellentesque odio porta eget. Praesent a arcu viverra, vehicula dolor eget, vulputate metus."

Zobacz

Pisali o nas

Skontaktuj się z nami – poznaj szczegóły oferty

logo-white

IMIrevieve to marka dostarczającą innowacyjnej technologii dla biznesu salonów piękności i medycyny estetycznej, oraz siłowni, fizjoterapeutów i trenerów personalnych.

Zapisz się do Newslettera

© 2021 IMIrevieve. All Rights Reserved

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia od IMIrevieve.