Preloader

SYSTEM DO TRENINGU Z WYKORZYSTANIEM KOMBINEZONU EMS

O URZĄDZENIU

IMIrevieve SMART EMS został zaprojektowany tak, by przylegać do ciała i stymulować mięśnie w trakcie wysiłku. Jego zadaniem jest maksymalizowanie efektów w trakcie ćwiczeń. Kombinezon treningowy wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, która umożliwia wysyłanie niskiego/średniego prądu impulsowego do głównych grup mięśniowych za pomocą 20 elektrod, co pomaga osiągnąć różne cele treningowe w dowolnym miejscu i czasie. Wykonany z wysoko-elastycznych i skompresowanych tkanin z doskonałą oddychalnością i przepuszczalnością wilgoci. Dzięki jednostce STAND do urządzenia można podpiąć do 6 klientów dla których można spersonalizować indywidualny plan treningowy oraz śledzić ich postępy w grupie. W zestawie zastosowano ponad 16 różnych patentów. Jest to najlżejszy kombinezon dostępny na rynku i pierwszy na świecie do zastosowań domowych. Posiada certyfikat FDA oraz CE i potwierdzone klinicznie rezultaty. Urządzenie posiada integrację z AppleHealth oraz Google Wear.

Trening EMS

Trening z wykorzystaniem IMIrevieve SMART EMS to trening całego ciała. Urządzenie wysyła impulsy elektryczne, które są przekazywane do ciała przez 20 elektrod w kombinezonie treningowym, powodując jego skurcze. Kombinezon może znacząco podnieść efektywność szkolenia. Trening z użyciem kombinezonu IMIrevieve SMART EMS przez 20 minut pozwala osiągnąć taki sam rezultat jak trening z normalnym sprzętem od 1 do 2 godzin. Niezależnie od wieku, płci i poziomu doświadczenia w szkoleniu kombinezon IMIrevieve SMART EMS jest idealnym wyborem.

Zalety

APLIKACJA

Preinstalowana aplikacja pozwalająca na podłączenie 1 ~ 6 klientów w tym samym czasie

INDYWIDUALNOŚĆ

Dostosowanie siły treningu indywidualnie dla każdego z klientów

BEZPIECZEŃSTWO

Niska częstotliwość - bezpieczeństwo

DŁUGA PRACA

1500mAh akumulator litowy zapewniająca długą pracę baterii

SWOBODA RUCHU

Brak przewodów - ćwiczenia fitness nie są ograniczone

PROGRAM ONLINE

Program szkoleniowy online

KOMFORT

Brak bólu, kłucia

BEZ WODY

Nie ma potrzeby zraszania wodą

Komfort podczas użytkowania

Jak przy kombinezonach starej generacji nie ma potrzeby wcześniejszego rozpylania wody. Kombinezon jest niezwykle wygodny i łatwy w noszeniu, wysoko-elastyczny i skompresowany z materiałów o doskonałej oddychalności i przepuszczalności wilgoci. Składa się z 4 warstw materiałów najwyższej jakości i jest wyposażony w 20 elektrod, które pokrywają 90% mięśni ciała. Funkcjonalny i oddychający, jest doskonałym towarzyszem ćwiczeń przez cały rok.

Współpraca z IMIrevieve FMS

Zastosowanie obydwu treningów czyli funkcjonalnej stymulacji magnetycznej (FMS) oraz elektrycznej stymulacji mięśni (EMS) daje najlepsze rezultaty, poprawia funkcje mięśni oraz wzmacnia ich siłę. Ponadto redukuje tkankę tłuszczową i modeluje sylwetkę. Trening poprawia także parametry życiowe takie jak: ciśnienie tętnicze, obniża poziom cholesterolu i glukozy, poprawia sen, redukuje stres i poprawia odporność organizmu.

Poznaj specyfikację techniczną

Typ: IMIrevieve EMS
Technologia: EMS (Functional Muscle Stimulation)
Waga: 120g,
Bateria: 2000mAh,
Napięcie baterii: 3.7V,
Żywotność baterii: 500 pełnych naładowań,
Częstotliwość: 5-200Hz

Skontaktuj się z nami – poznaj szczegóły oferty

logo-white

IMIrevieve to marka dostarczającą innowacyjnej technologii dla biznesu salonów piękności i medycyny estetycznej, oraz siłowni, fizjoterapeutów i trenerów personalnych.

Zapisz się do Newslettera

© 2021 IMIrevieve. All Rights Reserved

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia od IMIrevieve.