Preloader

PERFEKCYJNE CIAŁO BEZ ŻADNYCH WYRZECZEŃ

IDEA

IMIrevieve to urządzenie medyczne zaprojektowane z myślą o zastosowaniach w rehabilitacji medycznej oraz gabinetach medycyny estetycznej i klubach fitness. Posiada dwie głowice generujące pole elektromagnetyczne o zmiennej częstotliwości i mocy sterowane przy pomocy intuicyjnego interfejsu i ekranu dotykowego co czyni je najnowocześniejszym urządzeniem dostępnym na rynku. Zabiegi z urządzeniem IMIrevieve redukują tkankę tłuszczową, zmniejszają obwód talii i pasa, zwiększają masę mięśni i metabolizm, redukują kresy mięśni prostych brzucha oraz poprawiają sylwetkę. Pacjenci mogą się zrelaksować i odpocząć podczas gdy urządzenie wykonuje swoją pracę. Zabieg z wykorzystaniem IMIrevieve jest niezwykle skuteczny.

Poznaj założyciela IMIrevieve i dowiedz się więcej

IMIreveive – trening bez wysiłku

TECHNOLOGIA

Urządzenie IMIrevieve wykorzystuje technologię FMS (Functional Magnetic Stimulation), która poprzez pole elektromagnetyczne pobudza neuron ruchowy mięśni szkieletowych i aktywuje lipolizę tkanki tłuszczowej. Pobudzenie mięśni do skurczu prowadzi do ich wzmocnienia i przebudowy. W czasie serii zabiegów praca wykonywana przez mięśnie jest bardzo intensywna gdyż urządzenie wywołuje skurcze supramaksymalne w programowanych cyklach dostosowanych do oczekiwanych rezultatów. IMIrevieve wyposażone jest w tryb profesjonalny umożliwiający sterowanie zarówno częstotliwością jak i energią skurczu.

W PRAKTYCE

Trening z wykorzystaniem IMIrevieve polega na umieszczeniu jednej lub dwóch głowic na wybranym obszarze ciała takim jak brzuch, ramiona przód i tył, uda przód i tył lub pośladki. Trening wykonywany jest w pozycji leżącej w odpoczynku. W trakcie treningu stymulacja powoduje wzmocnienie i przebudowę mięśni oraz intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Seria 4 do 6 treningów jest przeprowadzona indywidualnie w bezpiecznym i komfortowym pomieszczeniu pod nadzorem trenera personalnego lub fizjoterapeuty.

RELAKS

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Odbywa się w komfortowych warunkach w pozycji leżącej. Podczas 30 minutowego zabiegu, możesz się zrelaksować i odpocząć po intensywnym dniu zapominając o wszystkich wyzwaniach dnia codziennego! Pozwól sobie na lepszą sylwetkę!

Poznaj specyfikację techniczną

– głowice generują pole elektromagnetyczne, które powoduje skurcze mięśni na obszarze, w którym umieszczone są głowice – głowice korzystają z systemu chłodzenia Air-Cooling, której jest najwyższej klasy systemem chłodzenia dostępnym rynku

– głowice umieszczamy na docelowej powierzchni takiej jak: mięśnie brzucha, uda, czy pośladki i odpowiednio je unieruchamiamy przy pomocy specjalnych pasów. Pobudzenie neuronu ruchowego mięśni szkieletowych oraz uwalnianie noradrenaliny wpływa na lipolizę tkanki tłuszczowej poprzez uwalnianie dużej ilości wolnych kwasów tłuszczowych podobnie jak podczas treningu. Spalanie tkanki tłuszczowej jest zależne od parametrów ustawień dla danej osoby

Typ: IMIrevieve
Technologia: FMS (Functional Muscle Stimulation)
Regulacja intensywności: 1-100%
System chłodzenia: Air-Cooled
Tryb sportowy: 6 trybów
Tryb profesjonalny: regulacja manualna częstotliwości i mocy
Częstotliwość impulsów: 1-150HZ
Szerokość pulsu: 200ms
Tesla: 0,3-2,1
Aktualny kształt fali: Symetryczny przebieg dwufazowy

– Różne procedury dla mężczyzn i kobiet do wyboru na poszczególne partie ciała;
– 6 trybów leczenia (5 trybów automatycznych + 1 tryb ręczny, zwany również trybem profesjonalnym)
– Tryb profesjonalny pozwala na samodzielną regulację częstotliwości i energii skurczu co znajduje zastosowanie w rehabilitacji u pacjentów z osłabieniem siły mięśniowej lub zchorzeniami neurologicznymi

Skontaktuj się z nami – poznaj szczegóły oferty

logo-white

IMIrevieve to marka dostarczającą innowacyjnej technologii dla biznesu salonów piękności i medycyny estetycznej, oraz siłowni, fizjoterapeutów i trenerów personalnych.

Zapisz się do Newslettera

© 2021 IMIrevieve. All Rights Reserved

Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia od IMIrevieve.